PROTI MIGRÉNE - STOPMIGRAN

PROTI MIGRÉNE - STOPMIGRAN

Prípravok proti migréne, ktorý zmierňuje bolesť a skracuje jej trvanie

Máte otázku? : Kontaktujte nás
Dodacie podmienky : Dodacie podmienky
Záručná doba : 24 mesiacov
: Obchodné podmienky

StopMigran - účinný prípravok proti migréne

Antimigrenózny prípravok, ktorý vďaka kombinácií prírodných látok ako je Rimbaba obyčajná, vitamín B2 a vitamín C, zabraňuje vzniku záchvatu, zmierňuje bolesť a skracuje jeho priebeh.

Účinné látky produktu:

Rimbaba obyčajná (Tanacetum parthenium) obsahuje aktívne látky partenolidy, ktoré zabraňujú vazodilatácii ciev, vzniku zápalu a následné dráždenie receptorov bolesti, ktoré vyvoláva migrénu. Okrem prírodne analgetických účinkov, pôsobí i antibakteriálne a protizápalovo, čo sa využíva pri artritíde (zápale kĺbov), znižovaní teploty a problémoch s menštruáciou.

Vitamín B2 znižuje frekvenciu výskytov záchvatov migrény. Jeho hlavným účinkom je štartovanie buniek na tvorbu energie. Podľa odborníkov, pravdepodobne zvyšuje zásoby energie v mozgových bunkách a tým znižuje frekvenciu výskytu záchvatov. Vedecky je dokázané, že každý druhý človek trpí nedostatkom tohto vitamínu.

Vitamín C pôsobí podľa viacerých štúdií vo vyšších dávkach ako urýchľovač priebehu migrény. Okrem toho je silný antioxidant, ktorý zlepšuje funkciu imunitného systému, znižuje pocit únavy, riziko vzniku rakoviny a srdcovo-cievnych ochorení.

Migréna je najzávažnejšia a často sa vyskytujúca bolesť hlavy. Je to opakujúca, záchvatová bolesť hlavy najčastejšie pulzujúceho charakteru, postihujúca vo väčšine prípadov jednu stranu hlavy. Bolesť môže trvať od 4 do 72 hodín.

Zloženie:

StopMigran – Vitamín C (kys.L-askorbová), Tanacetum parthenium (Rimbaba), vit.B2 (riboflavin), Sipernat (oxid kremičitý), živočíšna želatína, farbivo: karamel

Dávkovanie:

Preventívne: Dospelí: 1× denne 2 kps, pri príznakoch nástupu migrény 2×2 kps

Použitie:

Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Nutričné informácie:

Nutričné hodnoty

Obsah v 1 kapsule

% RDA*

Vitamín C (kys.L-askorbová)

250 mg

 

312,5%

Tanacetum parthenium – 0,8% parthenolidy

60 mg

 

 

Vitamín B2 (riboflavín)

50 mg

3571%

 

*RDA- percento odporúčanej dennej dávky

Upozornenie:

Nevhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok neužívať spolu s prípravkami na riedenie krvi. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10 do 25 o C, mimo dosahu malých detí.

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny.

NO alergens – neobsahuje žiadne alergény

 

Podobné produktyPrečítajte si

- Rýchle nohy - prípravné cvičenie na zvýšenie frekvencie nôh
- Cvičenie na fitlopte pre profesionálov - toto cvičenie radšej ani neskúšajte
- Výskok na bosu - cvičenie pomocou bosu, na zlepšenie stabilizácie
- Adidas micoach - nový revolučný spôsob na kontrolu výkonov v zápasoch a tréningoch
- Pilates - princíp pilatesovho cvičenia
- Wall sit test - jednoduchý test na silovú vytrvalosť dolných končatín