Obchodné podmienky


 

1. Všeobecné ustanovenia

Kupujúci vykonaním záväznej objednávky potvrdzuje, že  akceptuje Obchodné podmienky spoločnosti 2B Trade, s.r.o. Vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim sa riadia týmito obchodnými podmienkami a sú zároveň pre obe strany záväzné.

 

2. Objednanie tovaru

Tovar si môžete objednať pomocou nákupného košíka, kedykoľvek sa rozhodnete. Predmetom zmluvy je tovar, ktorý ste si zvolili a záväzne objednali.


3. Záručná doba

Záručné podmienky sa riadia ustanoveniami Občianskeho zákonnika č.40/1964 Zb. Doklad o prevzatí tovaru si preto uschovajte.

 

4. Dodacie lehoty

Objednávky potvrdzujeme do 24 hodín. Následne Vám bude tovar odoslaný a doručený na Vašu adresu do 15 pracovných dní. V prípade akýchkoľvek problémov Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

 

5. Poštovné a balné

Ku každej objednávke účtujeme poštovné a balné 3 eurá. V prípade objednávok nad 100 Eur je poštovné a balné zdarma.

 

6. Spôsob dopravy

Tovar Vám bude odoslaný na dobierku, to znamená, že Vám bude doručený prostredníctvom Slovenskej pošty.

 

6. Výmena tovaru

V prípade potreby Vám nepoužitý a nepoškodený tovar vymeníme za iný druh. Tovar stačí zaslať doporučeným balíkom na našu adresu. Náklady spojené s výmenou nesie v plnej výške kupujúci.

 

7. Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy do 7 pracovných dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu v súlade s ust. 12 ods. 1 zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov. Odstúpenie od zmluvy musí kupujúci urobiť písomnou formou vo forme e-mailu, ktorý zašle na sportsshop@gmail.com.

Predávajúci má právo odstúpiť od kúpnej zmluvy kedykoľvek do 48 hodín od objednávky tovaru. Odstúpenie od zmluvy musí predávajúci urobiť písomnou formou vo forme e-mailu, ktorý zašle na zákazníkov e-mail.

 

8. Reklamácie a záruka

Podľa novely Občianskeho zákonníka č. 150/2004, je na každý tovar poskytnutá záruka 24 mesiacov. Plynúť začína dňom prevzatia tovaru na pošte. Záruka sa vzťahuje iba na výrobné závady. Záruka sa nevzťahuje na závady vzniknuté bežným používaním, nesprávnym použitím alebo nesprávnym ošetrením výrobku.

V prípade reklamácie nás kontaktujte e-mailom. Tovar zašlite ako doporučený balik na našu adresu. Do zásielky uveďte dôvod reklamácie, doklad o nadobudnutí reklamovaného tovaru v našom obchode a vašu adresu. O výsledku reklamácie Vás budeme bezprostredne informovať

 

9. Vlastníctvo tovaru

Tovar zostáva až do zaplatenia zásielky vlastníctvom spoločnosti 2B Trade, s.r.o.


Prečítajte si

- Rýchle nohy - prípravné cvičenie na zvýšenie frekvencie nôh
- Cvičenie na fitlopte pre profesionálov - toto cvičenie radšej ani neskúšajte
- Výskok na bosu - cvičenie pomocou bosu, na zlepšenie stabilizácie
- Adidas micoach - nový revolučný spôsob na kontrolu výkonov v zápasoch a tréningoch
- Pilates - princíp pilatesovho cvičenia
- Wall sit test - jednoduchý test na silovú vytrvalosť dolných končatín