Vítame Vás v našom eshope
Predstavujeme Vám miesto, kde nájdete široké spektrum tréningových pomôcok pre každodenné využitie. Nie je určené len pre profesionálnych športovcov, ale pre každého z Vás. V ponuke nájdete veľkú paletu športových a cvičebných doplnkov, zaujímavú aj pre športové tímy, najmä futbalové i pre trénerov. Efektívne sú pre rozvoj rýchlosti, sily či dynamiky. Na výber sú fitlopty, bosu, kužele, méty, tejpovacie pásky, balančné pomôcky, slalomové tyče a mnoho ďalších.
Aké tréningové pomôcky a doplnky výživy u nás nájdete?
Kužele
Kužele
Prekážky
Prekážky
Koordinačné rebríky
Kužele
Koordinačné kruhy
Koordinačné kruhy
Slalomové tyče
Slalomové tyče
Bosu
Bosu
Doplnky výživy
Doplnky výživy
Energetické gely
Energetické gely
Ďalšie zaujímavé tréningové pomôcky
Bosu - Bosu je profesionálna tréningová pomôcka určená na fitness tréning. Do pozornosti dávame hlavne Bosu pružnú úseč vyrobenú v USA, ktorá spĺňa najprísnejšie kritéria kvality

Tréningové pomôcky - Široká ponuka tréningových pomôcok. Kužele, koordinačné rebríky a kruhy, slalomové tyče, prekážky, padák a iné pomôcky na rozvoj rýchlosti a koordinácie.

Taktické tabule - Pre trénerov ponúkame magnetické taktické tabule, z kvalitného materiálu odolného voči poškriabaniu. v dvoch veľkostiach. Menšia s rozmermi 60x45cm a väčšia s rozmermi 90x60cm.

Doplnky výživy značky Kompava - Doplnky výživy sú určené nielen profesionálnym športovcom, ale i bežným rekreačným športovcom. Výrobky od spoločnosti Kompava sú vyrobené výlučne z prírodných surovín, bez pridávania syntetických látok. Výrobky neobsahujú konzervačné látky, syntetiké farbivá, ani žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny.

Doplnky výživy značky Enervit - Spoločnosť Enervit ponúka kvalitné energetické gely a prípravky určené na rýchly prísun energie, bez zvýšenia hladiny cukru v krvi.

Prečítajte si

- Rýchle nohy - prípravné cvičenie na zvýšenie frekvencie nôh
- Cvičenie na fitlopte pre profesionálov - toto cvičenie radšej ani neskúšajte
- Výskok na bosu - cvičenie pomocou bosu, na zlepšenie stabilizácie
- Adidas micoach - nový revolučný spôsob na kontrolu výkonov v zápasoch a tréningoch
- Pilates - princíp pilatesovho cvičenia
- Wall sit test - jednoduchý test na silovú vytrvalosť dolných končatín